Milenium Bank - Aktualna Oferta


Bank Milenium jest ogólnopolskim, uniwersalnym bankiem oferującym swoje usługi wszystkim segmentom rynku poprzez sieć oddziałów, sieci indywidualnych doradców i bankowość elektroniczną. Znajomość polskiego rynku finansów Milenium zbudował na wieloletnich doświadczeniach w obsłudze przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Uzupełniona ona została wiedzą i międzynarodową praktyką w dziedzinie finansów wnoszoną przez Banco Comercial Portugues (Millenium bcp) – największego komercyjnego banku w Portugalii, który jest strategicznym udziałowcem Banku.

U dołu strony zobaczysz opinie na temat banku Milenium.
Poniżej zostały zebrana podstawowa oferta kredytów Milenium:


Bank Millenium
Millenium Bank
Kredyt Gotówkowy - Pilna Pożyczka

 • Wysokość kredytu: od 1000 zł do 150 000 zł
 • Okres spłaty kredytu: od 6 miesięcy do 6 lat
 • Atuty oferty: oprocentowanie od 7,90%, niska prowizja za udzielenie kredytu

Więcej informacji: Kredyt Gotówkowy Millenium Bank

Bank Millenium
Millenium Bank
Kredyt Hipoteczny (waluty: PLN)

 • Wysokość kredytu: od 20 000 zł do 100% wartości nieruchomości
 • Okres spłaty: do 35 lat
 • Atuty oferty: atrakcyjne oprocentowanie, , polecany jako kredyt na budowę domu, akceptacja wielu różnych źródeł dochodu, możliwość uzykania kredytu bez wkładu własnego; możliwość skorzystania z 24 - miesięcznej karencji w spłacie kapitału i wakacji kredytowych
 • PROMOCJA: prowizja - 0%, obniżka marży o 0,3 pkt. proc.

Więcej informacji: Kredyt mieszkaniowy Millenium

Bank Millenium
Millenium Bank
Kredyt Konsolidacyjny

 • Cel: zamiana wielu pożyczek i kredytów w jeden korzystnie oprocentowany
 • Wysokość kredytu: od 20 000 zł do 90% wartości nieruchomości (jeśli jednym z konsolidowanych zobowiązań jest kredyt mieszkaniowy) lub do 70% wartości nieruchomości (w przypadku spłaty wyłącznie kredytów i pożyczek na cele konsumpcyjne)
 • Okres spłaty kredytu: do 30 lat
 • Atuty oferty: Minimum formalności, szybka decyzja kredytowa, atrakcyjne oprocentowanie

Więcej informacji: Kredyt Konsolidacyjny Millenium Bank


Bank Millenium
Millenium Bank
Pożyczka Hipoteczna (waluta: PLN)

 • Wysokość pożyczki: od 20 000 zł do 70% wartości nieruchomości, 50% wartości zabezpieczenia, jeśli dotyczy ono działki budowlanej
 • Okres spłaty pożyczki: od 3 do 25 lat
 • Atuty oferty: możliwość wcześniejszej spłaty pożyczki, wakacje kredytowe - raz do roku możliwość zawieszenia jednej raty.
Więcej informacji: Pożyczka hipoteczna Millenium Bank


Wasze Opinie (liczba komentarzy: 94)
Kriss1977 [2018-08-31 22:35:21]
Czytam komentarze i nie wierzę, dwa lata temu załatwiłem w tym banku (Nowy Dwór Maz.) kredyt konsolidacyjny podczas dwóch wizyt. Bez problemu, super miła obsługa, Panie na właściwych stanowiskach. Do dziś jestem mega zadowolony.
Agnieszka [2017-08-09 13:35:16]
po 6 tygodniach czekania na decyzję banku, w międzyczasie wysyłając zapytania co się dzieje z wnioskiem dostałam odpowiedź że wniosek się gdzieś zgubił i muszę od początku składać wszystkie dokumenty... cóż za profesjonalizm BRAWO. Stracony czas.
Bob [2017-05-25 21:51:24]
czekam już ponad 6 tygodni pomimo że wartośc mojej nieruchomości jest obecnie wyższa 3 x niż kwota kredytu. Ale to nic nie znaczy Analityk co dwa dni znajduje kolejny powód aby coś dostarczyć/podpisać itd. a czas leci co dwa dni inna rzecz tak jakby nie dało się napisać za jednym razem co jeszcze trzeba donieść, ogólnie jestem bardzo rozczarowany miało być szybko i przyjemnie a jest tak że żałuje że wybrałem ten bank....
Chack [2017-04-24 14:03:34]
Jeżeli ktoś nie musi brać kredytu w milenium to stanowczo odradzam .Dezinformacja i oczekiwanie na werdyk analityka powyżej 5 tygodni .Wstępna ocen NIC nie znaczy .Milenium to stracony czas
Paulina [2016-11-07 10:26:06]
W listopadzie 2015 zaczęłam starać się o kredyt na mieszkanie i wykończenie. Bank gubił moje dokumenty i kazał przyjeżdżać mi kilkakrotnie, żeby znów coś podpisać (chociaż już to robiłam). Przez niekompetencje wpadłam na 15% wkładu własnego, więc musiałam zorganizować 5 %, chociaż chciałam załapać się na 10% wsparcia z programu MDM. Pracownik zapeewniał mnie, że wpis do Księgi wieczystej trwa do 2 tygodni, w rzeczywistości trwa to od miesiąca do trzech. W związku z tym, że nie miałam wpisu (musiałam wybrać się do Sądu i prosić o przyśpieszenie wpisu), nie mogłam podpisac umowy na kredyt na wykończenie, a co za tym idzie, nie mogłam zacząć urządzania chociażby łazienki, żeby móc się wprowadzić. Bank spóźnił się z wypłatą pieniędzy na wykończenie. Poza tym zdjęcia, które przesłałam jako rozliczenie z kredytu na wykońćzenie zostały zagubione, a raczej przypisane przez analityka do innej osoby biorącej kredyt. Na końcu zmieniłam (jest tu moja wina) dzień spłaty kredytu z 2 na 1 każdego miesiąca i bank pobrał mi 2x 100 zł, bo na stronie ponoć widniała informacja, że zmiana, którą SAMA PRZEKLIKUJĘ, jest odpłatna. Czyste złodziejstwo. Niekompetentni pracownicy, bałagan. Wszystkie moje reklamacje zostały odrzucone. Straciłam duuużo nerwów i czasu, musiałam zwalniać się co chwila z pracy, żeby podpisywać dokumenty, które podpisane były już podczas ostatniej wizyty w banku. ZAWIODŁAM SIĘ....
G. [2016-09-16 18:31:32]
@Kasia Spróbuj wziąć kredyt hipoteczny. Niekompetencja pracowników w oddziałach w tym zakresie jest porażająca. Nie wiedzą nic, nie potrafią przekazać żadnych użytecznych informacji, a bywa, że przekazują błędne (przydałoby się nagrywać rozmowy w oddziale), wydają nieaktualne druki. A klient potem musi się z tym wszystkim bujać i wyjaśniać. Z analitykiem jest kontakt tylko poprzez niekompetentnych pracowników oddziału, którym trzeba długo tłumaczyć na czym polega problem, który oni muszą potem przedstawić analitykowi. Dramat po prostu. Ciekawi mnie jak jest w innych bankach.
kasia [2016-08-25 13:47:22]
mamy razem z mężem konto już 10 lat, nigdy nie miałam jakichkolwiek problemów z tym bankiem, jestem bardzo zadowolona. Miła, profesjonalna obsługa. Dodam tylko ze mam stałe wpływy i nigdy nie zalegalismy z niczym, bank idie nam na ręke w każdej kwestii.
łukasz [2016-07-22 13:56:21]
masakra. co to za bank. dwa miesiące mija oz złożenia wniosku. podpisana umowa kredytowa i mimo to nie wypłacono pierwszej transzy deweloperowi. nagle operacje zatrzymano. powód brak podpisu na umowie pomimo ze praktycznie z żoną odwiedzaliśmy oddział po kilka razy na tydzień. na dzień dzisiejszy znowu jest problem - bo pieczątka została krzywo postawiona przez pracownika banku.??? mam utopioną kasę u dewelopera umowe kredytową z bankiem i nie chcą przelac kasy pomimo że podpisana jest umowa kredytowa. ( MILLENIUM TO SYF SYF SYF) jakbym miał tak pracowac jak oni to bym stracił prace. porażka. wnioskuje o zamkniecie tego banku bo to nie nank tylko urząd pracy zgłś sie i spadaj; debile
Anna [2016-06-21 12:32:31]
To prawda! To prawda, 2 tygodnie czekaliśmy na przewalutowanie (z franków na pln) przed sprzedażą mieszkania, Pani w oddziale nie potrafi (po 5 latach pracy) wysłać wniosku bez błędu. Pieniądze z ING (duża kwota) wyszły w piątek, jest wtorek - nie ma! Pani Dyrektor na spotkaniu (nasza reklamacja) mówi - proszę wysłać pismo przez Millenet, Millenet po tygodniu odpisuje - proszę iść z reklamacją do Oddziału! Millennium to SYF!!!
Nicki [2016-06-14 22:08:28]
Mam pytanie do osob, ktore wziely kredyt w banku millenium. Jaka oplate poniesliscie u notariusza za rygor poddania sie egzekucji?
Strona opinii:   [1] 2 3 4 5 6 »
Wszystkich opinii: 94

Tanie kredyty i pożyczki bankowe
Copyright © 2007 - 2016 Portal Kredytowy